راهنما

جهت سهولت و تسريع درانجام ثبت نام آنلاین استفاده از مروگر Internet Explorer 8.0 یا نسخه بالاتر آن توصیه می شود درغير اينصورت نمايش نقشه ها و فرمها كمي با كندي انجام خواهد پذيرفت.

راهنماي مراحل ثبت نام در نمايشگاهها:

1-    ابتدا وارد قسمت نمايشگاهها در صفحه اصلی سایت شده و براي نمايشگاه مورد نظر بر روي گزينه "اطلاعات بيشتر درباره نمايشگاه" كليك نماييد. در اين قسمت اطلاعات كلي مربوط به نمايشگاه از جمله مهلت ثبت نام، قيمت غرفه ها و همچنين پوستر و نقشه كلي نمايشگاه قرار گرفته است.

تذكر 1: پیش از اقدام برای رزرو غرفه در نمایشگاه "مقررات عمومی" شرکت در نمایشگاه را به دقت مطالعه فرمایید.  ثبت غرفه به منزله پذیرش این قوانین است .

2-    بعد از مطالعه موارد مذكور جهت ثبت نام بر روي گزينه " ثبت نام Online" كليك نموده و وارد صفحه فرم ثبت نام شويد.

3-    ميتوانيد ترتيبي كه در بالاي فرم نوشته شده است را  نيز دنبال كنيد. ابتدا تمام اطلاعات خواسته شده را، هم در قسمت فارسي و هم در قسمت انگليسي وارد نماييد. درج اطلاعات موارد ستاره دار الزامي است و نبايد خالي بماند.

تذكر 2: دقت کنید، اطلاعاتی که در قسمت ثبت نام درخصوص شرکت خود اعلام می نماييد، عینا در کتاب نمایشگاه و سردرغرفه ها در نمایشگاه و دیگر منابع مختص به شما در این سایت استفاده خواهد شد و ناقص بودن آن فرصت معرفی را از شما می گیرد. همچنین درصورت دقیق نبودن اطلاعات ممکن است از درج نام شرکت و فعالیت های شما در کتاب نمایشگاه خودداری شود و مسئولیت آن متوجه خودتان خواهد بود.

4-    پس از تكميل فرم بر روي "مرحله بعدي" كليك كرده و وارد فرم انتخاب غرفه ميشويد. بر روي گزينه انتخاب غرفه كليك نماييد تا شكل كلي غرفه ها و سالن براي شما نمايش داده شود.

5-    غرفه هايي كه بر روي آنها علامت ساعت يا قفل قرار دارد از قبل رزرو گرديده و شما فقط ميتوانيد غرفه هاي خالي را با يك كليك انتخاب نموده و بر روي گزينه ادامه كليك نمائيد. ضمناً وقتي نشانگر ماوس بر روي محيط هرغرفه موجود در نمايشگاه قرار گيرد، شماره، ابعاد، مساحت و قيمت غرفه به شما نمايش داده خواهدشد.

6-    در صورت پر بودن تمام فضا ها ميتوانيد بر روي آيكون "ثبت در فهرست رزروها" كليك نمائيد كه اطلاعات شما بصورت رزرو در سيستم ثبت شود تا در صورت امكان و بوجود آمدن فضاي مناسب متعاقباً شركت با شما تماس برقرار نمايد.

تذكر 3: وقتی غرفه یا غرفه هایی را رزرو نموديد سیستم آنرا تا 96 ساعت برای شما نگاه می دارد، دقت نماييد درصورتی که تا 96 ساعت پس از زمان رزرو، هزينه مشارکت را پرداخت نکنید و فیش واریزی را به ستاد برگزاری تحویل ننماييد ثبت نام و رزرو غرفه شما بطور خودکار، لغو خواهدگرديد. برای دریافت تایید رزرو، باید هزینه اعلام شده از سوی سیستم را براساس نحوه پرداخت هزینه مشارکت، به شماره حساب اعلام شده شركت بازرگاني بين المللي ايدرو واریز نماييد و در همين مدت زمان تائيد شده مراتب را به تائيد شركت برسانيد تا فضاي موقت رزرو شده شما قطعي گردد.

7-    پس از رزرو غرفه مجدداً بر روي مرحله بعدي كليك نموده و به صفحه انتخاب خدمات و امكانات وارد ميشويد. در صورت درخواست هرگونه خدماتي مي توانيد عكس آن را مشاهده نموده و تعداد آن را انتخاب نماييد.

8-    بعد از آن به مرحله آخر كه مرحله صدور پيش فاكتور است وارد ميشويد. در اين صفحه اطلاعات ثبت شده شركت، فضا و خدمات درخواستي شما همراه با قيمت آنها بصورت پيش فاكتور به شما نشان داده ميشود. همچنين توجه داشته باشيد كه در اين مرحله مي توانيد نوع فضا را از با تجهيزات به بدون تجهيزات تغيير دهيد و يا بر عكس.

9-    در آخر در صورت صحت اطلاعات وارد شده كد نمايش داده شده را وارد نموده و بر روي تكميل فرآيند و ارسال درخواست كليك كنيد تا مراحل ثبت نام به پايان برسد.

10-    نهايتاً مراحل ثبت نام به پايان ميرسد و شما ميتوانيد نسخه اي از نامه مالي و نيز نقشه غرفه انتخابي خود را كه بصورت فايل PDF است مشاهده و همينطور در سيستم خود ذخيره نمائيد.

تذكر 4: ذيل هر فاكتور شماره حساب و محدوديت زماني، جهت واريز وجه ثبت نام قيد گرديده كه لازم است در مهلت رزرو غرفه فيش واريز وجه و يا مشخصات حواله سريعاً از طريق ايميل و يا فاكس به شركت منعكس گردد تا رزرو شما قطعي شود.