ثبت نام در نمایشگاه

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت- مهر ماه 1398

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت- مهر ماه 1398


تاریخ برگزاری : پنج شنبه 18 مهر 1398 لغایت یکشنبه 21 مهر 1398
مهلت ثبت نام : شنبه 28 اردیبهشت 1398 لغایت پنج شنبه 31 مرداد 1398
محل برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

   

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت - 18 لغایت 21 مهرماه 1398

 
 توجه:  1-  تاریخ پایان ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت می باشد.
            2- جهت ثبت نام در بخش ارزی، لطفاً با نمایندگان فروش بخش خارجی (ارزی) تماس حاصل فرمائید.

 

اطلاعیه های ستاد برگزاری نمایشگاه صنعت:

اطلاعیه مهم اعلام جانمایی  - نحوه اعلام جانمایی، تاریخ های ارائه طرح، زمان تحویل غرفه ها،...

خواهشمند است ضمن مطالعه اطلاعیه بسیار مهم شماره هفت ستاد برگزاری نمایشگاه صنعت که شامل تمامی موارد مهم درخصوص جانمایی، اخذ مجوز غرفه سازی جهت فضای غرفه های خودساز،  زمان انتقال کالاهای سنگین به داخل غرف، تکمیل فرم جدید تعهدنامه غرفه داران  برای صدور کارت شناسایی و همچنین تحویل چک ضمانت به بخش مالی شرکت بازرگانی بین المللی  ایدرو، خواهشمند است نسبت به رعایت تمامی موارد عنوان شده اقدام فرمایید.  براي مشاهده اطلاعيه، بر روی تصویر كليك فرماييد.

 

اطلاعیه های نحوه ثبت نام:

متقاضیان محترم مشارکت در بخش داخلی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت،  می توانند از روز شنبه 98/02/28 تا زمان تکمیل ظرفیت نمایشگاه به سایت ثبت نام این نمایشگاه به نشانیwww.idro-sanat.com  مراجعه فرمایند.
برای دریافت اطلاعیه و مشاهده شرایط راهنمای ثبت نام
  لطفا اینجا را کلیک فرمایید.

 

مصوبه پنجاه درصد تخفیف به شرکتهای دانش بنیان:
براساس مصوبه شماره 4-647 هیأت مدیره شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، کلیه شرکتهای دانش بنیان ایرانی شامل پنجاه درصد تخفیف در هزینه اجاره غرفه می شوند. جهت مشاهده مصوبه لطفا اینجا را کلیک فرمائید.

 

اطلاعیه اخذ وجه ثبت نام از بازدیدکنندگان(رجیستری):
براساس اطلاعیه معاونت امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، برای کلیه نمایشگاه هایی که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشوند به ازای هر مترمربع غرفه مبلغ 20،000 ریال و 9% مالیات بر ارزش افزوده اخذ میگردد.  جهت مشاهده لطفا اینجا را کلیک فرمایید.

اطلاعات اولیه نمایشگاه:

نمایشگاه بین المللی صنعت یکی از وسیع ترین و گسترده ترین رویداد های صنعتی و بازرگانی کشور می باشد.  این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی ها و سوق شرکت ها به سمت بازارهای کسترده تر فعالیت خود را شروع کرد.
این نمایشگاه همجنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات خود و شناخت صنایع کشورهای مختلف شرکت کننده به شمار می آید.
نمایشگاه بین المللی صنعت همه ساله در ماه مهر برگزار می شود.  شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو از سال 1380 همواره عهده دار اجرای بخش داخلی و نیز از سال 1391 تا کنون اجرای بخش های بین المللی و داخلی را بر عهده داشته است.  
 
 
 • ماشین آلات و خطوط تولید
 • تجهیزات صنعتی و کارگاهی
 • اتوماسیون صنعتی
 • ابزارآلات
 • صنایع پیشرفته
 • خدمات فنی، مهندسی و مشاوره ای
 • تجهیزات ایمنی و بهداشت
 • فروش و خدمات پس از فروش
 • سایر

1- ابتدا مقررات ثبت نام و حضور در نمایشگاه را به دقت مطالعه فرمایید و با علم به مفاد آن اقدام به ثبت نام فرمایید. برای مشاهده مقررات عمومی نمایشگاه، اینجا را کلیک کنید.
 
2- جهت مشاهده و دریافت جزئیات مدارک و نکات لازم، اینجا را کلیک کنیدتصاویری از روی مدارک مورد نیاز تهیه فرمایید تا درحین ثبت نام آنلاین روی سیستم بارگذاری شوند.
 
 
 
3- ثبت نام بخش داخلی این دوره از نمایشگاه صرفا به صورت الکترونیکی و آنلاین بر روی وب سایت اختصاصی نمایشگاه بین المللی صنعت تهران انجام می پذیرد. لذا قبل از اقدام، راهنمای ثبت نام آنلاین را مطالعه و با در دست داشتن اطلاعات و تصویر مدارک خود اقدام به ثبت نام در این وب سایت به نشانی www.idro-sanat.com  مراجعه نمایید. جهت دریافت فایل راهنمای ثبت نام، اینجا را کلیک کنید.
 
4- خواهشمند است در صورت بروز هر گونه مشکل یا طرح سوال در مورد فرآیند ثبت نام، موکدا از تماس تلفنی با شرکت پرهیز نموده و صرفا از طریق آدرس ایمیل  info@idro-sanat.com  و یا شماره تلگرام 0271748-921-98+ ، به طرح سوالات خود بپردازید.
 

**توجــه:   جهت ثبت نام الزاماً از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمائید.
فرآیند ثبت نام شامل دو مرحله می باشد. ابتدا  عضویت در سایت و سپس ورود به سایت / ثبت نام در نمایشگاه صضثص ث صصثق
2- فراهم نمودن کلیه مدارک مورد نیاز و تهیه تصاویر از روی آنان
توجه:        کاربران حاضر در دوره قبل این نمایشگاه مستقیما به گام 4- ورود به سایت  مراجعه فرمایند.
3- عضویت در سایت: (خاص کاربران جدید) مراجعه به درگاه ثبت نام آنلاین به نشانی  www.idro-sanat.com، سپس ورود به بخش عضویت در سایت (بخش سبز رنگ،  بالا سمت چپ)، سپس با مطالعه مطالب مندرج و انتخاب نوع درخواست برای اشخاص حقیقی یا حقوقی (در پایان صفحه)، به تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام فرمایید.  با عنایت به این که اطلاعات مشارکت کنندگان بر اساس فرم های مندرج عینا بدون کم و کاست به کتاب نمایشگاه ، وب سایت و ... ارسال، چاپ و منتشر خواهد گردید، لذا خواهشمند است اطلاعات درخواستی با دقت کامل و صحیح تکمیل و ارسال گردند.
پس از بررسی درخواست،  ایمیل پذیرش یا نقص مدارک را دریافت خواهید نمود.
4- ورود به سایت: مراجعه به این بخش فقط با استفاده از نام کاربری و رمز عبور اعلام شده در ایمیل مرحله قبل مقدور میشود. با انتخاب درخواست ثبت نام / مشارکت میتوانید مراحل را دنبال نمایید.  ابتدا انتخاب زیرگروه، انتخاب نوع و متراژ غرفه مورد نظر انجام میشود. از هر نوع فضا فقط یک مورد را انتخاب نمایید.  انتخاب تکراری منجر به لغو درخواست خواهد شد.  مراحل را با بارگذاری تصویر مدارک، ورود مشخصات حساب بانکی خود جهت عودت وجه بستانکار، ورود مشخصات و عکس حداقل دو نفر از غرفه داران و سپس مشاهده پیش فاکتور و پرداخت می باشد.  پرداخت میتواند آنلاین و یا پرداخت فیش بانکی و مراجعه به سایت جهت تصویر و مشخصات فیش واریزی طی مهلت مقرر می باشد.
5- در صورت بروز مشکل یا طرح هر گونه سوال در خصوص فرایند ثبت نام، صرفا از طریق ایمیل به نشانی info@idro-sanat.com  و یا تلگرام به شماره 09210271748  موارد را مطرح فرمایید.
اطلاع رسانی مراحل بعد از طریق عضویت در کانال تلگرام تخصصی نمایشگاه صنعت به نشانی https://t.me/idro_sanat  انجام میپذیرد.
 
جهت ثبت نام در بخش ارزی، متقاضیان می توانند، درخواست خود را به آدرس ایمیل overseas@idroint.com ارسال نمایند.


  • تاریخ شروع ثبت نام:  98/2/28
  • تاریخ پایان ثبت نام:   تا زمان تكميل ظرفيت
  • مهلت واریز وجه: همزمان و همراه با ثبت نام و ارائه مدارك ثبت نام
  • تاریخ ابلاغ جانمایی به مشارکت کننده:  98/6/16
  • تاریخ ارائه مدارک و طرح های غرفه سازی: 98/7/8 تا 98/7/11
  • تاریخ تحویل غرفه های خودساز:  مورخ 98/7/14
  • تاریخ انتقال کالاهای حجیم و وزین نمایشی به داخل سالن ها: 98/7/15
  • مهلت اتمام عملیات ساخت و ساز غرفه های خودساز: 98/7/16 تا ساعت 21
  • تاریخ تحویل کارت شناسایی، پارکینگ و مدارک نمایشگاهی:  98/7/16 و 98/7/17
  • تاریخ تحویل غرفه های با تجهیزات پیش ساخته:  98/7/17 از 9 صبح الی ساعت 21 جهت غرفه آرایی
  •  تاریخ، مکان و ساعت مراسم افتتاحیه: 98/7/18 (مکان و ساعت متعاقبا اعلام میگردد.)
  • پایان رسمی نمایشگاه:  98/7/21
  • تاریخ تخلیه و تحویل سالن ها به نمایشگاه: 98/7/23

 ثبت نام در نمایشگاه:

دانلود اطلاعات مورد نیاز، مدارک غرفه سازی و ... 

خدمات کلی:

■  کارت های شناسایی بخش ارزی:  با ارسال مدارک به شرح زیر انجام میشود:  
1 - صفحه دوم تکمیل شده فرم تعهد غرفه داران (کلیک، کنید) شامل مهر، امضا و شماره تلفن همراه مدیر مسئول،
2 - تکمیل و ارسال فرم اکسل (دانلود فرمایید)
3 - فایل عکس غرفه داران ایرانی (با درج نام) 
4-کپی گذرنامه افراد غیر ایرانی،   
دانلود و دریافت فایل کارت دعوت میهمان
 
 
نام ناظر محترم: جناب آقای رضوی     

 

گالری عکس دوره گذشته
            
 
 • اینترنت نمایشگاه:   اينترنت بي سيم - WiFi با پهناي باند مختلف،  در روزهای  برگزاری نمايشگاه توسط شرکت ایرانیان نت در اختيار غرفه داران متقاضی قرار ميگيرد.  جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، بخش خدمات نمایشگاهی، بخش خدمات اینترنت وایرلس مراجعه و یا از طریق کلیک روی   لینک وب سایت  نمایشگاه دسترسی به این اطلاعات ممکن می باشد. دریافت این خدمات مستلزم ثبت نام و پرداخت وجه آن میباشد. لینک آنلاین ثبت نام، فرم تقاضا و تعرفه های خدمات اینترنت
 • اجاره تجهیزات
 • پذیرایی
 • سایر
سالنهای 35، 38، 31 (میلاد)، 38A، 38B
کتاب رسمی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران از جدیدترین و مهم ترین منابع و مراجع جهت معرفی مشارکت کنندگان و دست اندرکاران محترم صنعت ایران به شمار رفته و به عنوان مهم ترین بانک اطلاعاتی صنعت کشور شناخته شده و تنها کتاب دارای مجوز انتشار و توزیع در سطح نمایشگاه بین المللی صنعت تهران است.  لذا جهت تماس با ناشر انحصاری کتاب رسمی نمایشگاه، درج تبلیغات و یا معرفی محصولات یا خدمات خود، لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:                                                                                                                                                         
نام ناشر: شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو  تلفن: 22662765-7  و 6-22662774 (شش خط)

 

گزارش های آماری: