ثبت نام در نمایشگاه

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو - آبان ماه 1396

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو - آبان ماه 1396


تاریخ برگزاری : دوشنبه 22 آبان 1396 لغایت پنج شنبه 25 آبان 1396
مهلت ثبت نام : سه شنبه 23 خرداد 1396 لغایت چهارشنبه 21 تیر 1396
محل برگزاری :

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجوعه های خودرو
 
ساعات بازدید از نمایشگاه:  9 الی 17
 
 
اطلاعیه های مهم:
 
اطلاعیه اخذ وجه ثبت نام از بازدیدکنندگان(رجیستری):
براساس اطلاعیه معاونت امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، برای کلیه نمایشگاه هایی که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشوند به ازای هر مترمربع غرفه مبلغ 20،000 ریال و 9% مالیات بر ارزش افزوده اخذ میگردد.  جهت مشاهده لطفا اینجا را کلیک فرمایید.
 
اطلاعيه مهم مورخ 13-08-96
شرايط و زمان انتقال و استقرار كالاهاي سنگين و حجيم در محل غرفه

با سلام، احتراماً به اطلاع كليه مشاركت كنندگان دوازدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو (اعم از بخشهاي ريالي، ارزي و همچنين غرفه هاي با تجهيزات و بدون تجهيزات) مي رساند در صورتي كه كالاي نمايشي وزين و حجيم دارند كه جابجايي و استقرار آنها در محل غرفه مستلزم استفاده از جرثقيل و ليفتراك مي باشد لازم است قبل از شروع عمليات پارتيشن بندي و نصب موكت سالنها، نسبت به انتقال اين كالاها به محل غرفه خويش (حداكثر تا روز جمعه مورخ 96/8/13) اقدام نمايند.

بديهي است پس از مهلت مقرر انتقال اين نوع كالاها به داخل سالنها امكان پذير نخواهد بود.

 
اطلاعیه مورخ 96/7/25 ستاد برگزاری نمایشگاه:
خواهشمند است با کلیک روی تصویر زیر مفاد این اطلاعیه مهم را به دقت مطالعه و رعایت فرمایید.
 
 
 
اطلاعیه مهم معاونت فنی و مهندسی نمایشگاه بین المللی تهران:
خواهشمند است با کلیک روی تصویر زیر، مفاد این اطلاعیه مهم در خصوص انتخاب پیمانکاران (جهت ساخت غرفه های ویژه) را به دقت مطالعه و رعایت فرمایید.
 

 

باسلام
به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام در بخش داخلی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو میرساند با توجه به تکمیل ظرفیت، پذیرش کلیه شرکتهایی که از تاریخ 96/04/15 اقدام به ثبت نام یا واریز وجه نمایند در لیست رزرو قرار خواهند گرفت.
لذا این شرکت تعهدی در قبال تامین قطعی فضای مورد درخواست این قبیل متقاضیان نخواهد داشت.
 
با تشکر
ستاد اجرایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو
 

اطلاعات اولیه نمایشگاه:

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد.  این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد.
این نمایشگاه همجنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها میباشد.
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو هر سال در آبان ماه (ماه نوامبر) در تهران برگزار میشود و شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو میزبان این نمایشگاه در هر دو بخش داخلی و خارجی می باشد.  
 
 • قطعات و مجموعه های خودرو
 • ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی
 • تحقیقات و طراحی مهندسی
 • مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو
 • بازرگانی و خدمات پس از فروش
 • لوازم تزئیناتی خودرو
 • تعمیر و نگهداری خودرو
 • محصولات پاک کننده خودرو
 • نشریات تخصصی صنعت خودرو
 • سایر
1- ابتدا مقررات ثبت نام و حضور در نمایشگاه را به دقت مطالعه فرمایید و با علم به مفاد آن اقدام به ثبت نام فرمایید. برای مشاهده مقررات عمومی نمایشگاه، اینجا را کلیک کنید.
 
2- جهت مشاهده و دریافت نکات و جزئیات مدارک مورد نیاز، اینجا را کلیک کنیدتصاویری از روی مدارک مورد نیاز تهیه فرمایید تا درحین ثبت نام آنلاین روی سیستم بارگذاری شوند.
 
3- ثبت نام بخش داخلی این دوره از نمایشگاه صرفا به صورت الکترونیکی و آنلاین بر روی وب سایت اختصاصی جدید نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو انجام می پذیرد. لذا قبل از اقدام، راهنمای ثبت نام آنلاین را مطالعه و با در دست داشتن اطلاعات و تصویر مدارک خود اقدام به ثبت نام در این وب سایت به نشانی www.idro-autoparts.com  مراجعه نمایید.
 
4- خواهشمند است در صورت بروز هر گونه مشکل یا طرح سوال در مورد فرآیند ثبت نام، موکدا از تماس تلفنی با شرکت پرهیز نموده و صرفا از طریق آدرس ایمیل  info@idro-autoparts.com  و یا شماره تلگرام 0271748-921-98+ ، به طرح سوالات خود بپردازید
فرآیند ثبت نام شامل دو مرحله می باشد. ابتدا  عضویت در سایت و سپس ورود به سایت / ثبت نام در نمایشگاه صضثص ث صصثق
1- چاپ و سپس تکمیل فرم تعهد غرفه داران (جهت دریافت، اینجا را کلیک فرمایید)
2- فراهم نمودن کلیه مدارک مورد نیاز و تهیه تصاویر از روی آنان
3- عضویت در سایت: مراجعه به درگاه ثبت نام آنلاین به نشانی  www.idro-autoparts.com، سپس ورود به بخش عضویت در سایت (بخش سبز رنگ،  بالا سمت چپ)، سپس با مطالعه مطالب مندرج و انتخاب نوع درخواست برای اشخاص حقیقی یا حقوقی (در پایان صفحه)، به تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام فرمایید.  با عنایت به این که اطلاعات مشارکت کنندگان بر اساس فرم های مندرج عینا بدون کم و کاست به کتاب نمایشگاه ، وب سایت و ... ارسال، چاپ و منتشر خواهد گردید، لذا خواهشمند است اطلاعات درخواستی با دقت کامل و صحیح تکمیل و ارسال گردند.
پس از بررسی درخواست توسط کارشناسان ایدرو،  ایمیل پذیرش یا نقص مدارک را معمولا طی سه الی پنج روز دریافت خواهید نمود.
4- ورود به سایت: مراجعه به این بخش فقط با استفاده از نام کاربری و رمز عبور اعلام شده در ایمیل مرحله قبل مقدور میشود. با انتخاب درخواست ثبت نام / مشارکت میتوانید مراحل را دنبال نمایید.  ابتدا انتخاب زیرگروه، انتخاب نوع و متراژ غرفه مورد نظر انجام میشود. از هر نوع فضا فقط یک مورد را انتخاب نمایید.  انتخاب تکراری منجر به لغو درخواست خواهد شد.  مراحل را با بارگذاری تصویر مدارک، ورود مشخصات حساب بانکی خود جهت استرداد وجه بستانکار، ورود مشخصات و عکس حداقل دو نفر از غرفه داران و سپس مشاهده پیش فاکتور و پرداخت می باشد.  پرداخت میتواند آنلاین و یا پرداخت فیش بانکی و مراجعه به سایت جهت تصویر و مشخصات فیش واریزی طی مهلت مقرر می باشد.
5- در صورت بروز مشکل یا طرح هر گونه سوال در خصوص فرایند ثبت نام، صرفا از طریق ایمیل به نشانی info@idro-autoparts.com  و یا تلگرام به شماره 09210271748  موارد را مطرح فرمایید و موکدا از تماس تلفنی با شرکت پرهیز فرمایید. 
اطلاع رسانی مراحل بعد از طریق عضویت در کانال تلگرام تخصصی نمایشگاه صنعت به نشانی https://t.me/idro_autoparts  انجام میپذیرد.
ثبت نام بخش خارجی (ارزی)
جهت دریافت اطلاعات ثبت نام بخش خارجی (ارزی)، لطفا با نمایندگان شرکت تماس حاصل فرمایید.


  • تاریخ شروع ثبت نام:  96/03/23.
  • تاریخ پایان ثبت نام:  96/04/21 - يا تكميل ظرفيت زودتر از تاریخ 96/04/21
  • مهلت واریز وجه: همزمان و همراه با ثبت نام و تحویل مدارك ثبت نام
  • تاریخ ابلاغ جانمایی به مشارکت کننده:  96/7/25
  • تاریخ ارائه حضوری اصل مدارک و طرح های غرفه سازی:  96/8/13،  96/8/14  و 96/8/15
  • تاریخ تحویل غرفه های خودساز:  مورخ 96/8/18
  • تاریخ انتقال کالاهای حجیم و وزین نمایشی به داخل سالن ها: 96/8/19
  • مهلت اتمام عملیات ساخت و ساز غرفه های خودساز: 96/8/20 تا ساعت 21
  • تاریخ تحویل کارت شناسایی، پارکینگ و مدارک نمایشگاهی:  96/8/20 و 96/8/21
  • تاریخ تحویل غرفه های با تجهیزات پیش ساخته:  96/8/21 از 9 صبح الی ساعت 21 جهت غرفه آرایی
  •  تاریخ، مکان و ساعت مراسم افتتاحیه: 96/8/22 (مکان و ساعت متعاقبا اعلام میگردد.)
  • پایان رسمی نمایشگاه:  96/8/25
  • تاریخ تخلیه و تحویل سالن ها به نمایشگاه: 96/8/26

 ثبت نام در نمایشگاه:

 

دانلود و دریافت فایل کارت دعوت میهمان
 
 
نام ناظر محترم:   جناب آقای رسولی       
تلفن:  21912328 -021  
 
 
■  کارت های شناسایی غرفه داران بخش ارزی:  با ارسال مدارک به شرح زیر انجام میشود:  
1 - صفحه دوم تکمیل شده فرم تعهد غرفه داران (کلیک، کنید) شامل مهر، امضا و شماره تلفن همراه مدیر مسئول،
2 - تکمیل و ارسال فرم اکسل (کلیک فرمایید)
3 - فایل عکس غرفه داران ایرانی (با درج نام) 
4-کپی گذرنامه افراد غیر ایرانی،   
ارسال مدارک فوق برای بخش ارزی به شماره تلگرام (با لینک قابل کلیک) 09218001408 و یا ارسال به آدرس ایمیل  photo@idroint.com  حداکثر تا تاریخ 96/08/10 با روش های فوق امکان پذیر است.   کارت های این افراد به صورت چاپی تحویل میگردد.   از متاخرین محترم نیز تقاضا میشود با همراه داشتن عکس افراد غرفه دار ایرانی یا کپی گذرنامه افراد خارجی فقط در تاریخ های 20، 21 و 22 آبان ماه به ستاد برگزاری نمایشگاه مراجعه تقاضای صدور کارت فرمایند.   

خدمات کلی:

گالری عکس دوره های گذشته
 • اینترنت نمایشگاه:   اينترنت بي سيم - WiFi با پهناي باند مختلف،  در روزهای  برگزاری نمايشگاه توسط شرکت ایرانیان نت در اختيار غرفه داران متقاضی قرار ميگيرد.  جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، بخش خدمات نمایشگاهی، بخش خدمات اینترنت وایرلس مراجعه و یا از طریق کلیک روی   لینک وب سایت  نمایشگاه بین المللی دسترسی به این اطلاعات ممکن می باشد. دریافت این خدمات مستلزم ثبت نام و پرداخت وجه آن میباشد. لینک ثبت نام، فرم تقاضا و تعرفه های خدمات اینترنت
 • غرفه سازی:    جهت مشاهده فهرست  پيمانكاران واجد صلاحيت غرفه هاي خودساز،  لطفا اینجا را کلیک کنید.
 • اجاره تجهیزات
 • پذیرایی:  
 • سایر
کتاب رسمی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از جدیدترین و مهم ترین منابع و مراجع جهت معرفی مشارکت کنندگان و دست اندرکاران محترم صنعت قطعات خودروی ایران به شمار رفته و به عنوان مهم ترین بانک اطلاعاتی این صنعت فراگیر کشور شناخته شده و تنها کتاب دارای مجوز انتشار و توزیع در سطح نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو است.  لذا جهت تماس با ناشر انحصاری کتاب رسمی نمایشگاه،  درج تبلیغات و یا معرفی محصولات یا خدمات خود در زمینه قطعات خودرو و صنایع وابسته، لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:                                                                                                                                                              نام ناشر: شرکت آفتاب راهبر ایرانیان  - سرکار خانم زهرا گیو،  تلفن: 86022601 ، 86022613 ، همراه:  3052241-0912 

 

گزارش های آماری:

 

اطلاعیه های مهم ستاد برگزاری نمایشگاه:

- راه اندازي كانال تلگرام اختصاصي نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو
به منظور اطلاع رساني سريع و دقيق به مخاطبان گرامي نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو، شركت بازرگاني بين المللي ايدرو اقدام به راه اندازي كانال تلگرام اختصاصي اين نمايشگاه نموده است.  بديهي است اين كانال در كنار كانال عمومي شركت بازرگاني بين المللي ايدرو نقش اطلاع رساني خود را با پرداختن به جزئيات بيشتر اين نمايشگاه به مخاطبان محترم ايفا مي نمايد.  لطفا به كانال هاي ما بپيونديد و لينك هاي عضويت را به دوستان و همكاران خود معرفي نماييد 
جهت عضويت روي لينك زير كليك و سپس گزينه Join + را انتخاب نماييد  
نام كانال تلگرام:  IDRO_AutoParts     لينك عضويت:   https://telegram.me/IDRO_AutoParts